Ipone produkcija
4-taktu eļļas | 2-taktu eļļas
4-taktu eļļas
4 Stroke 0W40 4-taktu sintētiskā eļļa
Augstākās kvalitātes 100% sintētiskā eļļa četrtaktu motociklu dzinējiem. Paredzēta pastiprinātas slodzes apstākļiem, aizsargā sajūgu un ātrumkārbu.
ATV 4000 4-taktu motoreļļa kvadricikliem
Augstas klases 4-taktu motoreļļa, kas paredzēta 4-taktu kvadracikliem pastiprinātas slodzes režīmos. Nodrošina lielisku dzinēja, ātrumkārbas un sajūga eļļošanu. Viskozitātes līmenis 5W40 atbilst lietošanai visos gadalaikos (-350C līdz +400C).
Full Power Katana 4-taktu motoreļļa
Vislabākā no eļļām, ko piedāvā krosa motocikliem un motocikliem ar lielu jaudu. Eļļas sastāvā ir pretaizsērēšanas piedeva. Nodrošina lielisku eļļošanu ekstremālos apstākļos. Viskozitātes līmenis 10W50 atbilst visām auto – moto produkcijas prasībām.
Road Twin 4-taktu motoreļļa

Scoot 4 (10W40) 4-taktu motoreļļa kvadricikliem Augstas klases 4-taktu motoreļļa, kas paredzēta 4-taktu kvadracikliem pastiprinātas slodzes režīmos. Nodrošina lielisku dzinēja, ātrumkārbas un sajūga eļļošanu. Viskozitātes līmenis 10W40 atbilst lietošanai visos gadalaikos (-350C līdz +400C).
Scoot 4 (5W40) 4-taktu motoreļļa kvadricikliem
Augstas klases 4-taktu motoreļļa, kas paredzēta 4-taktu kvadracikliem pastiprinātas slodzes režīmos. Nodrošina lielisku dzinēja, ātrumkārbas un sajūga eļļošanu. Viskozitātes līmenis 10W40 atbilst lietošanai visos gadalaikos (-350C līdz +400C).
2-taktu eļļas

2 Stroke R 2-taktu sintētiskā eļļa
Augstas kvalitātes 100% sintētiskā eļļa 2-taktu dzinējiem. Tā īpaši domāta pastiprinātas slodzes režīmos.

ATV 2000 2-taktu motoreļļa kvadracikliem
ar zemeņu aromātu
Augstas kvalitātes 2-taktu sintētiskā eļļa, kas samazina dūmošanu, paredzēta 2-taktu kvadraciklu dzinējiem ar atsevišķu vai jauktu eļļošanas sistēmu. Eļļa paredzēta visiem sporta veidiem un tā lieliski pasargā dzinēju pie lieliem apgriezieniem. Eļļas sastāvs pasargā gan ūdens, gan gaisa dzesēšanas motorus visos gadalaikos un pie ekstremālām temperatūrām: -540C.

Samourai Racing 2-taktu motoreļļa
Augstas kvalitātes 2-taktu eļļa, īpaši paredzēta sacensību motocikliem. Sajaucot ar degvielu, iekrāsojas oranža.

Scoot City 2-taktu motoreļļa skūteriem
Sintētiska motoreļļa skūteriem ar gaisa vai ūdens dzesēšanas motoru. Samazina dūmošanu, motora dilstošajām daļām veido aizsargslāni, neveido apdegumu svecēm.

Scoot Run 2-taktu motoreļļa skūteriem
100% sintētiska motoreļļa, kas paredzēta 2-taktu skūteriem līdz 125cc. Īpaši paredzēta sporta skūteriem ar gaisa vai ūdens dzesēšanas dzinēju.

Snow Racing 2-taktu motoreļļa sniega motocikliem ar zemeņu aromātu
Augstas klases 2-taktu motoreļļa, kas lieliski aizsargā motoru pie zemas temperatūras līdz -540C, kā arī pastiprinātas slodzes režīmos. Tiek izmantota sportā.

 
 
© SIA Motorats 2006