Lapa: 1 2
Kvadricikls ar KTM 525 EXC dzinēju
SIA Motorats ir noslēdzis sadarbības līgumu ar Igaunijas sportistu un uzņēmēju Are Kaurit par kvadriciklu ražošanu. Kvadricikls ir ar KTM 525 EXC dzinēju, kas aprīkots ar elektrisko starteri. SIA Motorats ir kvadricikla oficiālais tirgotājs Latvijā un Lietuvā. Jau drīzumā šo kvadriciklu varēs apskatīt un iegādāties SIA Motorats veikalā Ogrē.
Superbaiks RC8
Šis ir jaunais KTM RC8 motocikls, kas apgādāts ar 990cc 75-grādu V-Twin dzinēju. Motocikla izstrādāšanā KTM iesaistīja savus sportistus, labākos inženierus un dizainerus. Raksturīga radikāla koncentrēšanās uz šī motocikla masu ap kompakto 75-grādu V2 dzinēju. Novatoriskas detaļas ir visur: sēdeklis ir degvielas tvertne, kas ļauj degvielu uzglabāt motocikla gravitātes centrā. "Dry sump" eļļošana ļauj visai izplūdes sitēmai atrasties tur, kur tai ir vismazākā ietekme uz dinamiku - tieši zem dzinēja.
KTM Nitro Duke ... no 0 līdz 200 km/h 2 sekundēs

38 gadus vecajam Jaska Salakari vienmēr ir bijis īpašs mērķis dzīvē - viņš grib būt tas, kurš brauc ar ātrāko motociklu pasaulē.
2001. gadā viņš nolēma koncentrēties uz kaut ko jaunu, uz ko tādu, kas nekad pirms tam nav eksistējis un nolēma izstrādāt paša izgudrotu dzinēju, protams izmantojot jaunākās tehnoloģijas un materiālus.

Jaunie SX 2007 modeļi
Visiem 2-taktu un 450 SX-F jauns CDI bloks ar diviem optimāliem aizdedzes režīmiem (braukšanai smilšainās vai cieta seguma trasēs)
Jauns rāmis, optimāla ergonomika, rāmja trijstūrī integrēta dzesēšanas sistēma, samazināts motocikla svars, lielāka izturība
Jauna priekšējā dakša - WP 48 mm ar samazinātu svaru
Jauni, vieglāki riteņi - rumba, viļņveida diski un spieķi
Jauns klusinātāju dizains 250 / 450 SX -F - lielāks tilpums, klusāks
Jauns spoileris - jauna i-mould tehnoloģija
Jauna degvielas tvertne
Jauna gaisa filtra kaste - lielāks tilpums lielākai jaudai, uzlabota forma
 
 
© SIA Motorats 2006